EasyDNNNews

بالش مموری فوم

بالش مموری فوم سر و گردن را به خوبی پوشش می‌دهد و در هنگام خواب فشار وارد شده به ستون فقرات را کنترل می‌کند. به طور کلی، باعث عدم فشار و تنش در تک تک اعضای بدن می‌شود. به همین دلیل است که بسیاری از مردم از این بالش‌ها برای کاهش علائم مشکلاتی مانند: درد گردن، دیسک کمر و آرتروز (التهاب مفاصل) استفاده می‌کنند. اگر موقعیت به هر نحوی تغییر کند، بالش به همان نسبت با موقعیت جدید سازگار خواهد شد.

بالش مموری فوم

انواع بالش مموری فوم

بالش مموری فوم سنتی

بالش مموری فوم سنتی معمولا در دسته بالش های معمولی قرار دارد و مواد اولیه آن از فوم حافظه ساخته شده است. بالش مموری سنتی بر خلاف سایر بالش مموری های دیگر گردش هوا را در بالش هنگام خواب به گردش در می‌آورد که باعث خنک نگه داشتن بالش می‌شود.

 

بالش مموری فوم شیب دار

بالش مموری فوم شیبدار یکی از محبوب ترین انواع بالش های مموری است که سر و گردن را در بهترین حالت قرار می‌دهد قابلیت تشخیص این نوع بالش ها نسبت به انواع دیگر بالش مموری بسیار راحت تر است زیرا در قسمت مرکزی مقدار گود‌افتادگی وجود دارد. این بالش می‌تواند از گودی گردن به خوبی حمایت کند. همچنین، گفته می‌شود که در کاهش خروپف، وضعیت بهتر ستون فقرات و بهبود گردش خون مفید است.

 

بالش مموری فوم رول گردنی

الشی استوانه‌ای شکل می‌باشد و برای کسانی که از درد کمر و گردن رنج می‌برند، مناسب است. اگرچه برای استفاده شبانه مفید است، ولی به دلیل ابعاد کوچک و اشغال فضای کم، در زمان مسافرت بهترین انتخاب است.

 

بالش مموری فوم

 

بالش مموری فوم کوره ای

همانطور که از اسم این نوع بالش ها مشخص است، ظاهر آنها شبیه کوره می‌باشد و زمان قرار گیری سر هنگام خواب، باعث بالا ماندن سر در بالش می‌شود.  این بالش برای افرادی مناسب است که مشکلات خروپف، رفلکس اسید معده، درد پا، سوزش سر دل و غیره… دارند.

 

بالش مموری فوم پروانه ای

این شکل از بالش مموری نیز طرفداران پر و پا قرصی دارد، به دلیل وجود جایگاه مناسب گردن در این بالش، راحتی فوق العاده‌ای احساس می‌شود.

 

بالش مموری فوم تخم مرغی

این بالش معمولا به شکل شانه تخم مرغ است و می‌تواند پشتیبانی خوبی ارائه دهد. از آنجا که فوم حافظه گرما را نگه می‌دارد، این نوع بالش انتخابی عالی برای بهبود جریان هوا در زیر سر است.

مزایا بالش مموری فوم

بالش یکی از مهم ترین کالاهای خواب است تاثیر بسیار مهمی در کیفیت خواب شما دارد. با انتخاب بالش مناسب می‌توانید بیشتر از زمانی که استراحت می‌کنید لذت ببرید. البته انتخاب بالش به تنهایی نشان دهنده کیفیت خواب شما نیست بلکه مواردی مانند وضعیت سلامتی، نوع تشک و شرایط اطراف محیط خوابتان نیز بر روی خواب شما تاثیرگذار است. همیشه انتخاب بالش های طبی بسیار مناسب تر از بالش های معمولی بوده و طرفداران زیادی دارد یکی از بهترین بالش های طبی بالش مموری فوم نام دارد که به دلیل طراحی خاص و کیفیت ساخت آن بدن شما را در بهترین وضعیت قرار می دهند که پس از بیدار شدن از خواب احساس ناراحتی و درد نداشته باشید. در بین بالش های طبی، بالش های مموری فوم بسیار شگفت انگیز هستند. در ادامه به 3 مورد از مزایای بالش مموری فوم اشاره می‌کنیم.

 

بالش مموری فوم

1. جلوگیری از فشار وارد شده به گردن

به دلیل تراکمی که بالش های مموری فوم دارند مانع از فشار زیاد به گردن می شوند و به همین جهت شما پس از بیدار شدن احساس ناخوشایند و درد در ناحیه گردن خود نخواهید داشت.

 

2. تغیر حالت بالش با توجه به نوع فشار وارد شده

بالش های مموری فوم به شکل سر شما فرو می روند و به خوبی سر شما را پوشش می دهند و زمانی که شما سرتان را از روی بالش بر میدارید دوباره به حالت اولیه خود برمی گردند.

 

3. محافظت از ستون فقرات

بالش های مموری فوم با توجه به طراحی و جنسشان مانع از خم شدن گردن می شوند و در هنگام خوابیدن بر روی این بالش ها سر شما کاملا در راستای ستون فقرات شماست و به ستون ففرات شما آسیب و فشاری نمی رسد.


برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید