EasyDNNNews

تشک خوشخواب

 

تشک‌های خوشخواب امروزه به دو مدل فنری و باراباس تقسیم می‌شوند. تشک مدل فنری برای سنین پایین یا کسانی که دنبال تشک نرم هستند مناسب است. جدید ترین تشک‌های خوشخواب که به تازگی وارد بازار شده اند که توانایی ارتعاشات مثبت به داخل بدن و سیستم عصبی را دارد و شامل دو مدل بیوریتمیک سوپر و بیوریتمیک بابل موجود می‌باشد.

انواع مدل‌های خوشخواب در دسته طبی و فنری:

·       تشک خوشخواب مدل طبی و فنری

·       تشک خوشخواب مدل آناهیتا

·       تشک خوشخواب مدل فرست کلاس

·       تشک خوشخواب مدل سوپر کلاس هارد و سافت

·       تشک خوشخواب مدل های کلاس که دارای مموری فوم هوشمند  هستند


تشک خوشخواب

مواد مصرفی برای الیاف‌های تشک خوشخواب

مواد مصرف شده برای ساخت تشک‌ های خوشخواب مطابق استانداردهای جهانی (ISPA) می‌باشد. مهم ترین بخش تشکیل دهنده تشک خوشخواب اسفنج کار شده در درون آن است که دارای ویژگی رایحه دار می‌باشد. لایه محافظ برای اسفنج‌های تشک، پارچه‌های بکار رفته می‌باشد. به دلیل اینکه لایه بیرونی و پارچه روی تشک بیشتر در برابر میکروب‌های ناخواسته قرار دارند، زودتر هم کیفیت خود را از دست می‌دهد. همچنین لایه بیرونی تشک خوشخواب در برابر حرارت مقاومت بالایی دارد.

پارچه‌هاي استفاده شده در تشك های خوشخواب آب را به خود جذب نمی‌کنند و از پوسيدگي زود هنگام پارچه جلوگيري مي‌نمايند. با عمليات خاص بر روي پارچه‌هاي مورد استفاده در محصولات خوشخواب به این نتیجه دست یافتند که رشد كرم‌هاي ريز(به مرور داخل الياف رختخواب جايگزين مي شود) در داخل تشک خوشخواب به وجود نمی‌آید. الياف به كار رفته در تشك‌هاي خوشخواب ضد الكتريسيته ساكن مي‌باشد. پارچه و رويه ميان پنبه‌اي  مورد استفاده در محصولات خوشخواب داراي بافت خاص هستند كه مانع از تكثير و رشد ميكرو ار گانيسم‌ها شده و به همين دليل براي بيماران مبتلا به آسم نيز امكان خوابي آسوده را فراهم مي‌سازد. تكنولوژي بكار رفته در تشك‌هاي خوشخواب از شعله ور  شدن قسمت هاي اسفنج،  الياف  و لايه‌هاي گوناگون تشك به هنگام مواجه با آتش جلوگيري مي‌نمايد.

تکنولوژی فنرهای پاکتی در تشک خوشخواب چه نقشی داشته است؟

این سیستم یکی از پیشرفته ترین استانداردهای موجود برای تولید کالای خواب می‌باشد. این فنرها به‌صورت مار پیچ و حلزونی روز اولین لایه تشک بکار برده شده است. جنس این پارچه‌های بکار برده شده در قسمت حلزونی تشک از نانوون(NANOVEN) می‌باشد و به‌صورت مستقل در کنار یکدیگر قرار گرفته است.

تکنولوژی فنر بونل در تشک‌های خوشخواب

این سیستم در تشک‌های سفت‌تر قابل استفاده است و از کیفیت بالایی برخوردار است تا حدی که سالها کیفیت خود را از دست نمی‌دهد. در این سیستم از فنرهای حلزونی شکل استفاده شده است که بخشی از مواد اصلی آن کربن با درصد بالا می‌باشد. این سیستم باعث می‌شود مقاومت تشک تا حدی بالایی افزایش پیدا کند و در برابر هرگونه حرارت دچار آتش سوزی نمی‌شود. ساختار توليد تشك‌هاي خوشخواب با تكنولوژي ارتوپديك است که برای ايجاد نرمي لازم در برابر فشار بر روي بدن، گردش خون نيز به راحتي صورت پذيرفته و فشار روي اعصاب و ماهيچه ها و عضلات مرتفع می‌سازد. مزیت تشک‌های خوشخواب استفاده از الیاف طبیعی و پنبه است که باعث ضد حساسیت و آلرژی بودن تشک می‌شود .

استانداردهای لازم برای انتخاب تشک خوشخواب

یک تشک استاندارد برای خواب باید فنرهای قوی داشته باشد. همچنین نوع پارچه تشک، ضد حریق بودن، استحکام و مقاومت آن یکی از موارد مهمی است که باید به آن توجه کنید. برای تشک خوشخواب به یک فروشگاه معتبر مراجعه کنید و مطمئن باشید جنس شما شامل گارانتی است.

یک تشک خوشخواب چه ویژگی‌هایی دارد؟

یک تشک خوشخواب لازم است مقداری از سطح تخت بالا بیاید ولی این ارتفاع نباید تا حدی بالا باشد. برای تشک‌های معمولی ارتفاع مهم نیست و اندازه آنها تا حد دلبخواهی تعریف می‌شود و تمام اندازه آنها به یک شکل است در صورتی که تشک‌های خوشخواب در تمام اندازه ها به بازار وارد شده.

محتویات تشک ها و نوع مواد تشکیل دهنده آنها در انواع مختلف این محصول متفاوت است و در نمایندگی های مختلف می‌توانید این محصول را تهیه کنید. مواد تشکیل دهنده تشک خوشخواب نمد، فنر، موکت، یونولیت و فوم هستند، در حالی که تشک های معمولی فقط از فنر تشکیل شده اند یا ابر و مواد پرکننده نظیر پر و پشم در آنها وجود دارد. مهم ترین نکته در انتخاب تشک تخت خواب، بررسی تاثیر آن بر سلامت جسمانی است

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید