EasyDNNNews

تشک دکتر شولز

تشک خواب دکتر شولز با بهره مندی از مواد اولیه مرغوب و بکارگیری ماشین‌آلات مکانیزه و پیشرفته، استفاده از افراد متخصص و آگاه به دانش روز دنیا منجر به تولید کالای خواب با کیفیت بالا و مرغوب شده است که محبوبیت بالایی دارد. بهر برداری از کالای خواب مرغوب ضمانت بالایی به بهداشت خواب شما خواهد داد. تشک دکتر شولز هواره در تلاش است با بکارگیری همه توانایی‌هایی که در اختیار دارد با اعتقاد به اصل مشتری مداری تأمین بهداشت خواب مشتریان خود را به بهترین شکل ممکن در اختیار قرار دهید .به طور کلی این بزرگ ترین مزیت استفاده از تشک دکتر شولز می باشد.

ویژگی های تشک دکتر شولز

محصول دکتر شولز به عنوان یکی از برند های محبوب و معتبر در کالای خواب می باشد که از ویژگی های منحصر بهفردی برخوردار می باشد.این شرکت همواره در تلاش است تا در تولیدات خود بهترین  کیفیت و راحت بودن افراد را سر لوحه‌ ی کار خود قرار دهد. محافظ تشک به عنوان یکی از ویژگی هایست که در تولید تشک به آن توجه می شود. به طور معمول محافظ تشک با توجه به نوع طراحی و سایز ان در انواع مختلفی می باشد.بهر مندی از تشک دکتر شولز  در اتاق خواب بسیار مهم می باشد چرا که در مرتب بودن سرویس خواب تاثیر به سزایی دارد.
تشک دکتر شولز در انواع ابعاد تک نفره و دو نفره طراحی و تولید می شود.به طور معمول در تولید آن از پلی استر استفاده می شود که باعث برخورداری از نرمی و لطافت خاصی می شود. این ویژگی ها به شما خوابی راحتی و آسوده می بخشد. آنتی باکتریال و ضد حساسیت بودن از ویژگی های بارز این محصول می باشد چرا که ضد باکتریال بودن این محصول از حساسیت پوستی مانع می گردد.

مزایای استفاده از تشک خواب دکتر شولز

با بهره مندی از تشک خواب مناسب می توان مزایایی همچون راحتی بیشتر را احساس کرد.تشک دکتر شولز یک تشک خوب برای  بدن خواهد بود که با استفاده از آن حالت ستون فقرات در وضعیت ایستاده حفظ می شودبه طور کلی چون در زمان خواب بیشترین وزن بدن روی شانه، کمر و باسن می باشد، تشک می بایست طوری طراحی شود که فرد به راحتی روی آن قرار گیرد.مورد دیگر برخورداری از دوام بالا می باشد که با توجه به خستگی‌های چندین ساعت کار و فعالیت‌های روزانه بدن در زمان خواب نیاز به تشک خواب مناسب دارد. درواقع یک تشک خوب در کنار کیفیت می بایست دوام بالایی داشته باشد. 
در رابطه با فضا نیز باید اندازه تشک متناسب با جثه افراد انتخاب شود.معمولا افراد در خواب 40 تا 60 مرتبه غلت می خورند، لذابهره مندی از تشک خواب کوچک، آرامش و آزادی زمان خواب را بر هم می زند. تشک های سفری یکنفره دارای حجم کمتری می باشند که مناسب چند شب هستند.

ویژگی اجزا تشک دکتر شولز

فنر یکی از اجزای تشک می باشد که در خرید تشک دمتر شولز می بایست به آن توجه داشت . نوع فنربندی تشک و ضخامت آن در کیفیت تشک نقش به سزایی دارد. فنرها باید به شکلی طراحی گردد که وقتی دو نفر باهم روی تشک هستند، با تکان خوردن یکی، دیگری متوجه نگردد .ضمن اینکه در طولانی مدت به علت اصطکاک سر و صدایی تولید ننماید.همچنین اسفنج تشک دکتر شولز از وزن و تراکم اسفنج کمی برخوردار است که همین موضوع باعث محبوبیت بالای آن شده است. هر چه بخش اسفنجی متراکم تر باشد به سفت تر شدن و طبی تر شدن کمک زیادی خواهد کرد.

قیمت تشک دکتر شولز

همانطور که می دانید همه ی ما یک سوم ازعمر خود را در خواب به سر می بریم.بنابراین می بایست در زمان خرید تشک از یک تشک مناسب و استاندارد جهت برخورداری از  یک خواب راحت لازم می باشد. قیمت تشک دکتر شولز با توجه به نوع و ابعاد در نظر گرفته می شود. لازم به ذکر است این تشک از استاندارد های جهانی پیروری می کند.

محافظ تشک دکتر شولز 

برخی تشک ها از کاورهای محافظ برخوردار می باشند که به خوبی از تشک در برابر کثیف شدن رویه تشک محافظت می نماید. استفاده از محافظ تشک دکتر شولز یکی  از راه های  افزایش عمر رویه تشک می باشد. از ویژگی های محافظ تشک دکتر شولز می توان به جنس رویی با کیفیت آن اشاره نمود که از پارچه های انتی باکتریال (میکروب زدا ) و ضد استرس تولیدی می شود.لازم به ذکر است که این برند تولید کننده انواع محافظ برای برای تشک های سرد و گرم با استفاده از فوم های سرد و گرم می باشد.

خرید تشک دکتر شولز

تشک دکتر شولز دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد. نوع و کیفیت تشک بر روی خواب و سلامتی تاثیر به سزایی دارد ، بنابراین توصیه می کنیم به خرید تشک دکتر شولز روی آورید . این برند ضمن بهره مندی از همه استاندارد های جهانی از کیفیت و طول عمر بالایی برخوردار می باشد .لذا خرید تشک مناسب و استاندارد سلامتی و خواب راحتی را به شما تضمین می دهد. اکثر محصولات برند دکتر شولز در محدوده قیمتی مناسبی قرار دارند.

تشک دکتر شولز کامفورت

در صورتی که از کمر درد رنج می برید و قصد دارید تا  تشک مناسبی را تهیه نمایید ما به شما تشک دکتر شولز کامفورت را توصیه می نماییم. باتوجه به گفته های  کارشناسان حوزه سلامت و پزشک ‌ها، خواب راحت و با‌کیفیت تاثیر مستقیمی روی  سلامت جسم و روح همه افراد دارد و به نوعی بهره مندی از آن ضرورت بالایی دارد. این همان موضوعی است که پافشاری ما را برای خرید تشک دکتر شولز افزایش می دهد.

 

 

مطالب پیشنهادی : 

تشک فنری

تشک رویا

تشک یونیک

تشک دکتر شولز

تشک مموری فوم

باکس تخت خواب

بالش مموری فوم

بالش خوشخواب

لحاف و محافظ خوشخواب

تشک رویال

تشک برن

تشک زست

تشک داتیس

تشک زنیت

تشک اکسون

تشک ویستر

تشک تن آسای


برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید