EasyDNNNews

تشک زنیت

تشک یکی از مهمترین و ضروری ترین محصولات جهت خواب باکیفیت است. با تشک مرغوب و مناسب و خواب باکیفیت می توان سلامت خود را از نظر روحی و جسمی افزایش دهیم. به همین دلیل شرکت های مختلفی در سراسر جهان اقدام به طراحی و تولید انواع تشک ها کرده اند که یکی از آنها شرکت زنیت آلمان است. این کمپانی با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته دنیا و مواد اولیه مرغوب محصولات خود را تولید می کند. لازم به ذکر است که شرکت مذکور تشک زنیت را در مدل های گوناگونی طراحی و تولید می کند. بنابراین هر فرد باید بر اساس نیاز خود از میان مدل های مختلف تشک های زنیت یکی را انتخاب کرده و خریداری کند. شما هم اگر می خواهید تشک مناسبی را برای خود خریداری کنید قدری درنگ کنید و مطلب پیش رو را تا انتها بخوانید. 

تشک زنیت خوبه؟

اغلب افراد در هنگام خرید محصولات خواب این سوال را که تشک زنیت خوبه؟ را مطرح می کنند. در جواب این سوال باید گفت که انواع محصولات شرکت زنیت از متریال باکیفیت و فناوری مدرن روز دنیا تهیه می شوند. سازندگان مدل های مختلفی برای تشک های این شرکت در نظر گرفته اند و هر کدام ویژگی های متفاوتی دارند. به همین دلیل اغلب کسانی که برای خرید تشک مراجعه می کنند مدل مناسب شرایط خود را در بین محصولات Zenit پیدا می کنند. 
گارانتی های طولانی مدت و خدمات پس از فروش خوبی برای تشک زنیت وجود دارد و این نیز جزو امتیازات خوب این محصولات محسوب می شود. به همین جهت اغلب مشتریان از خرید تشک های زنیت احساس رضایت کرده و آن را به دیگران نیز پیشنهاد می کنند. 

معرفی انواع تشک های زنیت

همانطور که گفتیم تشک های زنیت مدل های مختلفی دارند. هر کدام از این مدل ها با متریال و تکنولوژی متفاوتی تهیه و تولید می شوند. در این بخش به معرفی مدل های تشک زنیت اشاره می کنیم.
تشک هایی که به صورت کاملا طبی هستند و این کمپانی محصول خود را با نام «وستا» معرفی کرده است.
محصولاتی که با فناوری فنر پاکتی یا پاکت اسپرینگ تهیه می شوند. به تشک های زنیت با این ویژگی «فلورین» می گویند.
تشک های ارتوپدیک یکی دیگر از محصولات کمپانی زنیت است که طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد. تشک های ارتوپدیک شرکت Zenit به برخی از نام ها از جمله: ارگوفلکس، وستا، اکتیو لایف، فلورین و کول اکشن عرضه می شود. 
برخی از محصولات این شرکت با فناوری طبی فنری هستند و به نام های فلورین، اکتیو لایف، ارگو فلوس، کول اکشن و غیره در سراسر دنیا توزیع می شوند. 
بررسی مشخصات برخی از مدل های تشک زنیت
چنانچه گفتیم هر کدام از مدل های تشک زنیت ویژگی های خاصی دارند. در ادامه به برخی از مشخصات برخی از این مدل ها می پردازیم.

مشخصات تشک مدل ویسکولکس

ویسکولکس یکی از مدل های تشک زنیت است. این مدل دارای الیاف ضد حساسیت است و برای رویه آن از پارچه گردبافت استفاده می شود. داخل تشک ویسکولکس اسفنج یورولوکس با دانسیته پرمیوم پر شده است. این محصول ضد تعریق و آنتی باکتریال بوده و جنس رویه آن از ولور تهیه می شود. این مدل محصول طبی فنری و از نوع متصل است و وزن 150 کیلوگرم را نیز تحمل می کند. شما می توانید در بازار مدل ویسکولکس را در دو سایز یک نفره و دو نفره مشاهده کنید.
آشنایی با ویژگی های تشک مدل کول اکشن تویین
کول اکشن تویین یکی دیگر از مدل های تشک زنیت است. رویه آن از جنس پارچه مخصوص ولور پرزدار ضد باکتری و حساسیت است. درون آن از الیاف گوناگونی از جمله: ایاف آغشته به آلوئه ورا، پد مموری، فوم مخصوص و همچنین الیاف فشرده لایه رولی همراه با لایه ترموباند تهیه شده است. این محصول از نوع طبی فنری از نوع منفصل یا پاکت اسپرینگ تولید می شود. درون تشک زنیت کول اکشن تویین کپسول تهویه هوا تعبیه شده است که خاصیت ضد تعریقی دارد. 
برای تشک مذکور دستگیره های مقاومی تعبیه شده است که حمل و نقل آن را آسان می کند. 

معرفی ویژگی های تشک اکتیو لایف زنیت

اکتیو لایف یکی دیگر از مدل های تشک زنیت است. این محصول رویه گرد بافت ضد حساست و ضد باکتری دارد. الیاف داخلی آن از فوم لاتکس و فوم پلی یورتان به صورت فشرده است. تشک اکتیو لایف از نوع طبی فنری متصل بوده و از جهت سفتی و نرمی در حد متوسط است. این محصول شرکت زنیت مجهز به کپسول تهویه هوا است و ارتفاعی معادل 28 سانتی متر دارد. اسکلت مرکزی تشک فنر بونل میکرو ریز بافت است. از لایه ترموباند برای نقش دوزی استفاده شده و لایه پلی یورتان نیز برای لایه دوزی سطح به کار برده شده است. 

مشخصات تشک کلاود پلاس زنیت

کلاود پلاس یکی از انواع تشک های طبی فنری شرکت زنیت است. این محصول از فلز و اسفنج تهیه شده و جزو تشک های باکیفیت کمپانی مورد نظر محسوب می شود. فناوری مدرن و پیشرفته و همینطور متریال مرغوب تشک کلاود پلاس، آن را به یک محصول محبوب و پرطرفدار تبدیل کرده است. الیاف داخلی تشک از مموری فوم تهیه می شود و حالت انعطاف پذیری بالایی دارد. روکش تشک زیپ دار بوده و به راحتی قابل شستشو است. 
الیاف آنتی باکتریال و ضد حساسیت رویه تشک زنیت نیز جزو مشخصات جذاب مدل کلاود پلاس است. الیافی که برای داخل محصول در نظر گرفته شده از نوع بال فایبر است و به شکل رولی در تشک قرار گرفته است. بخش اسکلتی که در مرکز محصول قرار می گیرد از نوع فنر بونل میکرو ریزبافت است. تشک کلاود پلاس 16 سال گارانتی دارد که مدت بالایی محسوب می شود. ارتفاع محصول برابر 31 سانتی متر است و این اندازه مورد پسند اغلب مشتریان قرار می گیرد. 

آشنایی با تشک زنیت مدل بادی شیپ

یکی از محصولات شرکت Zenit که متریال آن کاملا از مواد اورگانیک بوده تشک بادی شیپ است. این محصول از فوم لاتکس پر شده است. تشک بادی شیپ یکی دیگر محصولات طبی فنری از نوع پاکت اسپرینگ بوده و انعطاف بسیار خوبی دارد. درون محصول مذکور الیافی با درجه های مختلف بار در کف است و سطحی نرم با پشتیبانی مناسب دارد. شما می توانید به راحتی روی تشک زنیت مدل بادی شیپ استراحت کنید؛ چرا که فشار اندکی به اندام های بدن شما وارد می شود. 
درون این محصول از الیاف آغشته به آلوئه ورا، لایه رولی ترموباند، لاتکس بادوام بالا در دو طرف تشک و همچنین لایه ترموفلت پر شده است. تشک بادی شیپ زنیت مجهز به کپسول تهویه هوا بوده و دیواره ای مخصوص و محکم با دستگیره های کاربردی دارد. ارتفاع تشک اندازه ای خوب و برابر 32 سانتی متر است. رویه این محصول از جنس پنبه و بافت اولیو اویل بوده و بافت آن نقش و نگار دارد. اسکلت مرکزی تشک بادی شیپ از فنر بونل میکرو ریزبافت منفصل تهیه شده است و این امر موجب تقویت این محصول شده است. 
جالب است بدانید که در تشک زنیت مدل بادی شیپ از فناوری Body Care استفاده شده و این امر موجب تولید محصولی ضد آلرژی و سازگار با اندام های بدن شده است. این محصول 12 سال گارانتی دارد که نشانگر مرغوبیت کالا است. 

مشخصات تشک زنیت و مدل گرنت

تشک زنیت مدل گرنت یکی از محصولات خوب و باکیفیت کمپانی Zenit است. این محصول جزو تشک های طبی فنری است. فنر درون آن از نوع بونل میکرو ریزبافت منفصل بوده و با فوم های مخصوص فشار وزن را پشتیبانی می کند. الیاف درون تشک آغشته به گیاه آلوئه ورا بوده و فوم های پلی یورتان و لایه های ترمو باند و ترمو فلت نیز برای پر کردن درون محصول در نظر گرفته شده است. دیواره تشک گرنت از نوع مولتی پوزیشن با ضخامت 6 سانتی متر است که دانسیته 30 کیلوگرمی دارد. 
تشک زنیت مدل گرنت مجهز به کپسول تهویه هوا بوده و اسکلت مرکزی آن از نوع بونل میکرو ریزبافت است. در داخل تشک پد ژلاتین کامفورت با ضخامت 6 سانتی متر جهت افزایش ارتفاع آن تعبیه شده است. این محصول به دلیل اسفنج خوب با دانسیته بالا و همینطور فنربندی مناسب از کیفیت خوبی برخوردار است. دیواره تشک برابر 25 سانتی متر بوده و دستگیره هایی جهت حمل و نقل آسان برای آن در نظر گرفته شده است.  

آشنایی با خصوصیات تشک زنیت مدل وستا

وستا یکی دیگر از مدل های باکیفیت محصولات زنیت است. تشک زنیت مدل وستا دارای رویه مخصوص گردبافت الیو اویل است. اسکلت مرکزی محصول از فوم فشرده تهیه شده است. الیاف داخلی آن متشکل از لایه های بال فایبر رولی مخصوص، ترموباند، ترمو فلت و همچنین لایه پلی یورتان HR است. درون تشک از کپسول تهویه هوا نیز استفاده شده است تا خوابی راحت تر را فراهم سازد. این محصول ارتفاعی معادل 27 سانتی متر دارد و دیواره آن نیز دارای دستگیره های مقاوم و مناسب جهت حمل و نقل آسان تشک است. 
 

سایت تشک زنیت

تشک زنیت یکی از کالاهای باکیفیت خواب در بازار است. شرکت زنیت محصولات خود را از مواد اولیه مرغوب و فناوری مدرن تهیه کرده است. بهره گیری از وسایل و ابزار مدرن و تجهیزات روز دنیا موجب شده است که اغلب مشتریان از خرید تشک زنیت احساس رضایت داشته باشند. محصولات Zenit در مدل ها و سایز های مختلفی طراحی و تولید می شوند و هر کس بر اساس نیاز و شرایط خود آنها را انتخاب و خریداری می کند. جهت مشاهده محصولات و خرید آنها می توانید به سایت تشک زنیت مراجعه کنید. سایت تشک زنیت کلیه محصولات شرکت را برای شما به نمایش می گذارد. مشخصات تشک ها را نیز می توانید در قسمت معرفی هر محصول مشاهده کنید. با مشاهده خصوصیات هر محصول و دقت در آنها و همچنین مشورت با کارشناس فروش تشک زنیت یک انتخاب خوب در انتظار شماست. اغلب محصولات زنیت دارای گارانتی بلند مدت و خدمات پس از فروش مناسبی هستند که این امر دلیل بر مرغوبیت تشک های زنیت است. 

لیست قیمت تشک زنیت

شرکت زنیت به دلیل پاسخگویی به نیاز همه مردم، محصولات خود را در مدل ها و سایزهای گوناگونی طراحی و تولید کرده است. برخی از آنها طبی فنری هستند ولی برخی دیگر دارای الیاف اسفنج فشرده هستند. فنری متصل و پاکت اسپرینگ نیز دو نوع از انواع تشک های زنیت است. به همین جهت هر کدام از محصولات شرکت مذکور قیمت متفاوتی دارد. به عبارت دیگر اگر شما به سایت تشک زنیت مراجعه کرده باشید با انواع قیمت های محصولات مواجه می شوید. بنابراین جهت مشاهده لیست قیمت تشک زنیت و انتخاب و خرید محصولات به سایت زنیت مراجعه کنید. تشک زنیت یکی از انواع تشک های موجود در بازار است. مواد اولیه مرغوب، تکنولوژی ساخت مدرن، گارانتی طولانی مدت و خدمات پس از فروش مناسب از ویژگی ها و امتیازات محصولات زنیت به شمار می رود. محصولات این شرکت بسته بندی نایلونی دوجداره خوبی دارند و در حمل و نقل دچار مشکل نمی شوند.

 

 

مطالب پیشنهادی : 

تشک فنری

تشک رویا

تشک یونیک

تشک دکتر شولز

تشک مموری فوم

باکس تخت خواب

بالش مموری فوم

بالش خوشخواب

لحاف و محافظ خوشخواب

تشک رویال

تشک برن

تشک زست

تشک داتیس

تشک زنیت

تشک اکسون

تشک ویستر

تشک تن آسای


برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید