EasyDNNNews

تشک ویستر

تشک ویستر یکی از محصولات زیر مجموعه های گروه تات بوده که توسط دستگاه های پیشرفته و مدرن ساخته می شود. این محصول از مواد اولیه مناسب تهیه شده و بسیاری از مردم نسبت به خرید انواع آن اقدام می کنند. تشک های ویستر همانند محصولات سایر برندها در مدل ها و سایزهای متفاوتی ساخته می شوند و هر کدام ویژگی های گوناگونی دارند. برای اینکه خواب شب و آرامش روز مناسبی داشته باشیم باید لوازم و تجهیزات خواب خود را از محصولات باکیفیت و مناسب انتخاب کنیم. به همین دلیل ما هم در مقاله امروز می خواهیم درباره مشخصات تشک خوب و ویژگی های آن و همینطور خصوصیات تشک های ویستر با شما صحبت کنیم.   

مطالبی در مورد تشک های خواب

تشک ها یکی از مهمترین کالاهای خواب هستند؛ چرا که بیشتر اندام های بدن در هنگام خواب روی آنها قرار می گیرد. اگر تشک نامناسبی در اختیار شما باشد فشارهای گوناگونی به اندام های بدن شما وارد می شود. فشارهای وارد شده بر اندام ها در هنگام خواب موجب به وجود آمدن دردها و گرفتگی های عضلانی و مفصلی می شوند. به این ترتیب با استفاده از تشک نامرغوب سلامت جسمی فرد به خطر می افتد و در ادامه ارتباطات بین فردی و کارایی او نیز در طول روز نیز دچار اختلال می شود. 
به همین جهت انتخاب درست و دقیق کالای خواب از اهمیت بالایی برخوردار است و باید برای این مهم زمان و بودجه زیادی را در نظر بگیریم. در ادامه درباره روش انتخاب درست تشک با شما صحبت می کنیم. 

 

تشک مناسب من چگونه است؟

تشک ها همانند لباس ها باید مناسب فرد باشند. به عنوان نمونه تشک مناسب دوست یا مادر شما ممکن است برای شما خوب نباشد. به همین جهت هر کس باید بر طبق شرایط جسمی، مکانی و مالی خود کالای مناسب را انتخاب و خریداری کند.

برخی از نکات مهم در هنگام انتخاب تشک از این قرار است:

مرکز خرید معتبری را برای انتخاب تشک در نظر بگیرید. برخی از مراکز با مارک های تقلبی و اجناس نامرغوب جیب افراد را خالی کرده و کالایی نامرغوب را تحویل آنها می دهند. پس اولین نکته مهم انتخاب مرکز معتبر جهت خرید تشک است.
سن، جنس و وزن خود را در نظر داشته باشید. چرا که در اغلب موارد کالایی که برای شما مناسب است برای فرزند و پدرتان گزینه خوبی محسوب نمی شود. بنابراین باید یکی از موارد مهم در انتخاب تشک سن، جنس و وزن کاربر است. 
نوع فنرهای تشک ویستر یکی از مهمترین نکاتی است که نشانگر مرغوبیت و نامرغوب بودن کالا است. فنرهای منفصل یا پاکت اسپرینگ اغلب از کیفیت بالاتری برخوردارند و خوابیدن روی تشک با این نوع فنر احساس آرامش خوبی به فرد می دهد. 
الیاف تشک نیز یکی از مواردی است که باید در نظر گرفته شود. مموری فوم و لاتکس جزو الیاف مرغوب و کارآمد محسوب می شوند. ماندگاری و دوام بالایی دارند و از اندام های بدن محافظت می کنند. 
به رویه تشک ویستر و سایر تشک ها در هنگام انتخاب محصول دقت کنید. پارچه هایی که کاملا از الیاف مصنوعی هستند معمولا موجب حساسیت های پوستی می شوند. سعی کنید تشک های انتخابی شما دارای رویه های الیاف طبیعی یا درصد بالای آن باشند.  
 

مشخصات تشک ویستر استاندارد چیست؟

همانطور که گفتیم تشک ویستر یکی از بسترهای خواب است که هر کدام از مدل های آن مشخصات و ویژگی های خاصی دارند. ولی به طور کلی می توان مشخصاتی را برای همه مدل های کالاهای این برند در نظر گرفت که در این بخش به آنها اشاره می کنیم.
رویه ای که برای محصولات خواب ویستر استفاده می شود از پارچه نرم و سه لایه گردباف است. این پارچه از کیفیت خوبی برخوردار است و ویژه کالای خواب ویستر است. رویه های تشک این برند از سری کوانتوم پلاس است. 
در داخل دیواره تشک لایه ای به نام Spacer تعبیه شده است که منافذ مناسبی جهت تهویه برای محصول ایجاد می کند. 
دمای سطح تشک های ویستر توسط لایه ای به نام ترموباند تنظیم می شود. ترموباند همانند یک عایق حرارتی – رطوبتی دمای سطح محصول را کاهش می دهد. لایه ای به نام ترموفلت در این محصولات خواب استفاده می شود که شبیه نمد است.
دیواره و چارچوب تشک های ویستر از دوام و استحکام بالایی برخوردارند و تا چند سال بدون ایجاد مشکل کار می کنند. 
روکش این تشک ها دارای طراحی روزنامه ای پارچه ای است که مورد پسند اغلب خریداران قرار می گیرد. 
در قسمت دیواره تشک ویستر از دستگیره های طنابی یا پارچه ای استفاده شده است. این دستگیره ها حمل و نقل و جابجایی کالا را آسان می سازد.  • کلیه محصولات ویستر دارای گارانتی های معتبری هستند که میزان گارانتی آنها بستگی به کیفیت و دوام کالا دارد. 

تشک ویستر خوبه؟

برخی از افرادی که قصد خرید یکی از انواع تشک ویستر را دارند این سوال را مطرح می کنند که آیا تشک ویستر خوبه؟ در جواب این سوال باید مدل های مختلف محصولات این برند را بررسی کنیم. هر کدام از این مدل ها دارای خصوصیات و مشخصات ویژه ای هستند و برای گروهی از افراد گزینه مناسبی محسوب می شوند. در ادامه مطلب به ویژگی های برخی از مدل های محصولات ویستر می پردازیم.
 

آشنایی با برخی از مدل های تشک ویستر

شرکت ویستر همانند کمپانی های دیگر تولید محصولات خواب، مدل های متنوعی را برای تشک های خود طراحی کرده است که درباره ویژگی های هر کدام از آنها صحبت می کنیم.

معرفی ویژگی های مدل ویستا

تشک ویستر مدل ویستا یکی از محصولات طبی فنری بوده که فنر آن از نوع متصل طراحی شده است. اسفنجی که برای داخل محصول به کار رفته است از نوع سبک است و در حدود 17 کیلوگرم وزن دارد. به طور کلی این نوع تشک ها وزن، حجم و ضخامت پایینی دارند و به راحتی جابجا و حمل و نقل می شوند. این نوع محصول برای کودکان و نوجوانان گزینه مناسبی به شمار می رود چرا که اغلب این گروه ناراحتی های جسمی و مفصلی ندارند. 

آشنایی با مدل ویس پاکت 

مدل ویس پاکت محصولات ویستر مجهز به فنرهای منفصل یا پاکت اسپرینگ هستند. در یک طرف تشک از مموری فوم و طرف دیگر آن از اسفنج استفاده شده است که از جهت سفتی و نرمی مقداری با یکدیگر متفاوت هستند. خوابیدن روی این محصول آرامش بخش است.

مشخصات مدل جیوا 

یکی دیگر از مدل های محصولات ویستر، مدل جیوا است. در این تشک ها فنرهای متصل یا بونل در هسته استفاده می شود. این محصولات از نوع فنری طبی هستند و لایه اسفنجی 40 کیلوگرمی در دو طرف هسته آن قرار گرفته است. وجود لایه ترموفلت در این محصول یکی از امتیازات آن محسوب می شود؛ چرا که دمای سطح تشک را کنترل می کند. رویه تشک از پارچه ای نرم و ضد حساسیت بوده و ضخامت محصول معادل 26 سانتی متر است. 

آشنایی با تشک ویستر مدل مارینا 

یکی دیگر از مدل های فنری طبی از نوع بانل، مدل مارینا است. اسفنجی که برای این محصول استفاده شده وزنی معادل 30 کیلوگرم دارد و فنر و سایر قسمت های تشک را پوشش داده است. وزن بدن فرد روی تشک به صورت یکنواخت پخش می شود؛ چرا که محصولی متقارن است. برای افرادی که دچار دردهای عضلانی هستند تشک دل مارینا گزینه خوبی به شمار می رود.   
 

معرفی تشک مدل کرون 

دو تکنولوژی و متریال مدرن و پیشرفته به نام های مموری فوم و پاکت اسپرینگ در تشک ویستر مدل کرون به کار رفته است. درون محصول از اسفنج استفاده شده است و در یک طرف تشک نیز پد مموری فوم با ضخامت 8 سانتی متر قرار دارد. تشک مدل کرون نیز دارای دو سطح با درجه سختی متفاوت است. این محصول برای افرادی که نیاز به دو سطح با درجه سختی متفاوت دارند گزینه مناسبی محسوب می شود.

 

مدل ناژین

مدل دیگر طبی فنری نوع بانل تشک ویستر با نام مدل ناژین شناخته می شود. لایه بندی الیاف آن با سایر مدل های طبی فنری متفاوت است. نوع اسفنج و دانسیته ای که برای این محصول به کار می رود و ضخامت لایه درون تشک با مدل های نمونه فرق می کند. سطح تشک مدل ناژین نسبتا نرم است و طراحی حرفه ای در آن به کار رفته که استراحت روی آن را خوشایند کرده است. 

 

ویژگی های تشک مدل هورداپدیک ویستر

مدل هورداپدیک یک محصول تمام طبی سبک، ساده و با ضخامت اندک است. اسفنج فشرده به عنوان الیاف درون محصول وجود بوده و دوام متوسطی دارد. تشک ویستر مدل هورداپدیک از نظر درجه سختی بسیار سفت است و برخی از خریداران از این محصول رضایت دارند.

مشخصات تشک ویستر مدل ویسکو

مدل ویسکو یکی از مدل های بدون فنر تشک ویستر است. ریباند و مموری فوم و همچنین اسفنج فشرده در این محصول تمام طبی وجود دارد. ریباند و موری فومی که در دو سطح تشک قرار گرفته دو درجه سختی را برای محصول به وجود آورده است که یک امتیاز محسوب می شود. پخش شدن فشار وزن بدن و شکل پذیری تشک همانند اندام های بدن فرد جزو ویژگی های مدل ویسکو است. با وجود این ویژگی ها دوام محصول افزایش یافته و فشار اندام های بدن در هنگام خواب کاهش می یابد. 

خصوصیات مدل آوین نوین ویستر

مدل آوین نوین ویستر دارای فنرهای منفصل پاکتی است. اسفنج درون تشک با دانسیته های متفاوت در اطراف فنرها قرار گرفته است. دوام مدل آوین نوین بالاست و از نظر درجه سختی می توان آن را در زمره تشک ها با درجه سختی متوسط قرار داد.  
 

خرید اینترنتی تشک ویستر

تشک ویستر یکی از انواع کالاهای خواب است که طرفدارانی در سراسر کشور دارد. این محصول در مدل های مختلف به دو روش حضوری و اینترنتی عرضه می شود. افرادی که به خرید حضوری علاقه مندند باید به مراکز فروش تشک ویستر در شهر خود مراجعه کنند. اما روش آنلاین تشک ویستر نیز طرفداران فراوانی دارد. جهت خرید اینترنتی تشک ویستر به سایت های معتبر عرضه و فروش این محصولات مراجعه کنید. پس از مشاهده محصولات و مطالعه ویژگی های آنها، کالای مورد نظر را انتخاب و سپس خریداری کنید. 
در این زمینه می توانید از کارشناسان فروش سایت نیز کمک بگیرید تا محصولی مناسب را خریداری کنید.

لیست قیمت تشک ویستر

تشک ویستر به جهت تنوع مدل با قیمت های متفاوتی به فروش می رسد. به همین جهت قیمت یکسان و واحدی ندارند. شما می توانید جهت مشاهده لیست قیمت تشک ویستر به یکی از سایت های معتبر این محصولات مراجعه کرده و قیمت ها را بررسی کنید. البته به جهت اینکه تشک یک کالای مهم برای سلامتی محسوب می شود بهتر است کیفیت را فدای قیمت محصول نکنید.
 

سخن آخر

تشک ویستر یکی از کالاهای خواب ساخت ایران است که در بین کالاهای داخلی از کیفیت مناسبی برخوردار است. تشک مدل ویستر در مدل های گوناگونی عرضه می شود. هر کدام از این مدل ها ویژگی های خاصی دارند و برای گروه افراد متفاوتی مناسب هستند. 

 

مطالب پیشنهادی : 

تشک فنری

تشک رویا

تشک یونیک

تشک دکتر شولز

تشک مموری فوم

باکس تخت خواب

بالش مموری فوم

بالش خوشخواب

لحاف و محافظ خوشخواب

تشک رویال

تشک برن

تشک زست

تشک داتیس

تشک زنیت

تشک اکسون

تشک ویستر

تشک تن آسای


برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید